Kursy dla osób wyjeżdżających do pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji

Program kursów obejmuje podstawy języka angielskiego i rozwija umiejętności posługiwania się nim w typowych sytuacjach życiowych takich jak przedstawianie się, mówienie o sobie i swojej rodzinie, o czynnościach dnia codziennego jak np. wizyta w banku i na poczcie czy robienie zakupów.  Ponadto słuchacze napiszą swoje CV po angielsku i przećwiczą podstawowe zwroty dotyczące rozmowy o pracę.

Program kursu oparty jest także o szczegółową analizę potrzeb językowych słuchaczy danego kursu i uwzględnia rozwijanie słownictwa  w  dziedzinach zawodowych takich jak np. hotelarstwo, catering, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, budownictwo czy usługi transportowe

Po ukończeniu kursu dla początkujących słuchacz będzie potrafił formułować bardzo proste wypowiedzi dotyczące konkretnych potrzeb życia codziennego, zadawać proste pytania i odpowiadać na nie.

Ponadto po ukończeniu  kursu na poziomie podstawowym słuchacz będzie potrafił prowadzić  prostą rozmowę.


NOWOŚĆ - POGOTOWIE JĘZYKOWE

Zapomniałeś o tłumaczeniu, spotkaniu biznesowym, zachorował tłumacz, niespodziewany sprawdzian, egzamin? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Szybko rozwiążemy twój problem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy znajdzie coś dla siebie więcej...

OFERTA SPECJALNA

For those of you who have decided to come and stay in Poland we offer special Polish course!
Dla tych Państwa, którzy postanowili przyjechać i pozostać w Polsce proponujemy specjalny kurs języka polskiego dla obcokrajowców.

KONTAKT

STUDIO JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Małgorzata Fudala - Pękala
Os. Na Stoku 80/44
tel/fax 48 41 332 37 05,
0604 35 25 45, 0603 79 89 89
email: poczta@angielskikielce.pl