Proponujemy bogatą ofertę dla firm oraz instytucji

Kursy dla firm prowadzone są na terenie przedsiębiorstwa, w czasie odpowiadającym potrzebom uczestników danego kursu. Nauczanie jest prowadzone w oparciu o metodę komunikatywną, rozwijającą u słuchaczy umiejętności w zakresie swobodnego porozumiewania się w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Zajęcia odbywają się w grupach kilku osobowych ( 5-10), w siedzibie firmy. Prowadzone są intensywne konwersacje, praca w parach, dialogi oraz ćwiczenia językowe.

Język w biurze i nie tylko.

To kursy adresowane do pracowników biurowych. kadry menadżerskiej i specjalistów z różnych branż . Uczą prowadzenia negocjacji, prezentacji, spotkań, konferencji, posługiwania się językiem angielskim w podróżach biznesowych,  podczas rozmów telefonicznych, przyjmowania gości  w firmie, korzystania z poczty elektronicznej.

Ponadto chętnie zorganizujemy szkolenia językowe w postaci programów dostosowanych każdorazowo do warunków, branży  i wymagań danej firmy.


NOWOŚĆ - POGOTOWIE JĘZYKOWE

Zapomniałeś o tłumaczeniu, spotkaniu biznesowym, zachorował tłumacz, niespodziewany sprawdzian, egzamin? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Szybko rozwiążemy twój problem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy znajdzie coś dla siebie więcej...

OFERTA SPECJALNA

For those of you who have decided to come and stay in Poland we offer special Polish course!
Dla tych Państwa, którzy postanowili przyjechać i pozostać w Polsce proponujemy specjalny kurs języka polskiego dla obcokrajowców.

KONTAKT

STUDIO JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Małgorzata Fudala - Pękala
Os. Na Stoku 80/44
tel/fax 48 41 332 37 05,
0604 35 25 45, 0603 79 89 89
email: poczta@angielskikielce.pl